Prvorepublikový byt 3+1, v domě od architekta Gočára

 

Bydlete u řeky, v domě od významného architekta,

v bytě po rekonstrukci, s funkcionalistickým

charakterem a moderním komfortem

 

 

 

Popis nemovitosti

Toužíte bydlet v domě od významného prvorepublikového architekta Josefa Gočára a osobně se přesvědčit, proč je jeho práce považována za výjimečnou a dodnes oceňovanou? Žít v bezmála stometrovém bytě, jehož obvodové stěny lemuje dlouhý balkon? V bytě po rekonstrukci, která zachovala charakter původního prvorepublikového vybavení a doplnila jej o moderní komfortní prvky. 

Vítejte v Holešovicích, v Bubenské ulici, v bytě 3+1, 98,2 m2 a nechte se z prvního patra okouzlit výhledy na řeku, most klenoucí se na druhý břeh a nově opravenou budovu Elektrických podniků. Jste v oblíbené čtvrti, je to jen kousek k vltavskému nábřeží, na Strossmayerovo náměstí, pěšky se dostanete do oblíbených parků Letná a Stromovka. K metru a zastávkám tramvají Vltavská vám to chůzí zabere 1 minutu.

Byt je pro vás připraven ve stavu po kompletní precizní rekonstrukci, která vrátila interiéru stylovou čistotu  funkcionalismu. Sestává se z haly, 3 různě velkých místností, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a samostatné toalety. Z obývacího pokoje je vstup na dlouhý balkon, který lemuje celý byt z vnější strany domu orientované do ulice. Další vstup na balkon je pak z menšího pokoje. Část vybavení (kromě obrazů) je ponechána jako součást pronájmu. Kuchyňská linka obsahuje veškeré spotřebiče, myčku, lednici, mrazák, pračku, varnou desku a pečící troubu.

Už od návrhů projektu architekta Gočára se line vize interiéru, kde všudypřítomné denní světlo, výhledy ze všech obytných místností a dlouhé balkony jsou určující pro prémiové byty jako je tento. Byt lze užívat k inspirujícímu bydlení nebo jako reprezentativní kancelář.

Nájemné činí 26.500 Kč + poplatky dle počtu osob a účelu využítí + elektřinu si převedete na sebe, Vratná jistina se skládá ve výši 2 nájmů.  

K pronájmu od 1.11.

 

Fotogalerie

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář