Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk, 48 m2, na metru, vedle lesa, Praha 8

 

Potřebujete mít spojení kamkoliv po Praze, 

metrem nebo autem a zároveň

chcete dýchat svěží vzduch z lesa za domem?

   

PRODÁNO  

Popis nemovitosti

Tento pražský byt je výjimečný, spojuje v sobě zdánlivě neslučitelné: pěší dostupnost na metro, snadný dojezd kamkoliv po městě a zároveň bezprostřední sousedství lesa a čerstvý vzduch. V bytě je velmi příjemná, útulná atmosféra, od prvního okamžiku se budete cítit jako doma. 

Součástí prodeje je bytová jednotka o dispozici 2+kk a velikosti 47 m2, komora na patře u bytu 1,2 m2, veškeré vybavení vyrobené na míru jako jsou prostorné vestavěné skříně na chodbě a v ložnici, kuchyňská linka a další kusový nábytek dle přiložených fotek. Byt je v osobním vlastnictví.

Bytový dům, v jehož 4. podlaží byt naleznete, se nachází v ulici Šimůnkova, v Kobylisích, na Praze 8, je obklopený původní renovovanou zástavbou, těsně sousedí s rozlehlým lesoparkem Ďáblický háj. 

Byt má halu s vestavěnými skříněmi po celé délce. Z haly vedou jednotlivé vstupy na samostatnou toaletu, do koupelny, do ložnice a do obývacího pokoje. Z obývacího pokoje je vstup ke kuchyňskému koutu. Vytápění je zajištěno dálkově, ohřev vody lokálně. Pračka je umístěna v koupelně. Úložné prostory v hale a v ložnici, maximální využitelná plocha v obytných místnostech. Byt má výtah přímo na patře, přístup do domu je bez bariér. Byt má západní orientaci a do bytu proudí svěží vůně lesa, která vás praští do nosu, kdykoliv otevřete okna, vystoupíte z auta nebo vycházíte z domu.

Okolí je velmi klidné, rezidenční, se solitérními bytovými domy, jednotně opravenými, každý takový dům má pouze jeden vchod. Najdete zde různá hřiště, pestrou vzrostlou zeleň, nákupní možnosti, také mateřské, základní a umělecké školy, dům pro seniory. Na nejbližší metro linky "C" Ládví je to příjemnou chůzí několik minut a můžete se tam přiblížit i autobusem, své auto pohodlně zaparkujete před domem. 

Byt lze koupit jako investiční s následným výnosem z pronájmu cca 384.000 Kč ročně, zajistíme výběr vhodného nájemce.

Cena bytu včetně jeho celkového vybavení je 5.200.000 Kč. 

Neváhejte mě nezávazně kontaktovat, ráda vám sdělím podrobnosti a byt vám osobně ukážu. Na celý proces prodeje bytu dohlíží a potřebnou dokumentaci vypracovává zkušená advokátka. 

 

3D scan

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF