Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu se zahradou, dvougenerační, Praha 4 - Krč

 

Dům uprostřed velké zahrady,

2 bytové jednotky, podsklepený, půda,

garáž, na metru

 

 

Popis nemovitosti

Jsou pražské domy, které se na trh dostanou jenom výjimečně, zůstávají desítky let v péči několika generací jedné rodiny. Dům, který vám chci představit, je jedním z nich, byl postaven za první republiky, v roce 1935 a až v tuto chvíli se naskýtá příležitost jej koupit. 

Dům je koncipován jako dvougenerační a je zasazen do staré zástavby v pražské Krči, obklopen zahradami sousedních domů, s příjezdem z jednosměrné ulice. Budova byla navrhnuta do velké a na pražské poměry tvarově krásné zahrady s rovným pozemkem. Dům je rozdělen na 2 autonomní prostorné bytové jednotky o identické dispozici 2+1, které jsou vzájemně spojené vstupní chodbou a vnitřním schodištěm. Dům je částečně podsklepený, v 1. nadzemním podlaží naleznete první z bytů, další pak ve 2. nadzemním podlaží, půdní prostory nejsou v současnosti využity. Na pozemku je přistavěna garáž, k níž vede příjezdová cesta od brány. Dům zůstal v původním stavu, s opravami, které se realizovaly postupně v průběhu let. Dům disponuje vytápěním plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Podlahová plocha včetně příslušenství činí 188,80 m2, zastavěná plocha 109 m2, zahrada 601 m2.

Zahrada je zaplněna vzrostlými keři, ovocnými stromy, na pozemku je umístěn skleník, jezírko, venkovní zastřešené posezení a garáž s příjezdovou cestou. Na příjezdovou cestu na vlastním pozemku se vejdou mimořádně až 3 auta. Zastávka autobusů poblíž domu je frekventovaná, můžete se svézt na metro nebo tam dojít pěšky za cca 10 minut.

V okolí domu najdete naprosto vše potřebné, nacházíte se v širším centru hlavního města, mimo jiné je poblíž Poliklinika Budějovická, nákupní centrum DBK nebo metro linky "C" Budějovická. Nejbližší škola i školka je pár kroků od domu a také si kousek od domu pohodlně pěšky nakoupíte nebo zajdete k lékaři. Velkým přínosem a dalším zhodnocením lokality bude vybudování nové linky metra "D" a nejbližší stanice Olbrachtova, stavba byla zahájena na jaře letošního roku a její dokončení je plánováno na rok 2027. 

Cena domu s pozemkem je 21.900.000 Kč.

Neváhejte mě nezávazně kontaktovat, ráda vám sdělím další podrobnosti. Na celý proces prodeje domu dohlíží a veškerou dokumentaci vypracovává zkušená advokátka. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme třídu G. 

 

Fotogalerie

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář