Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytů v domě v Řehořově ulici

 

 

 

celkově zrenovovaný dům se zahradou

dekorovaný domovním znamením

 

Popis nemovitosti

 

DUM

Oceňujete kouzlo a půvab pražských činžovních domů? Jejich více než 100letou architekturu podpořenou zdařilou celkovou rekonstrukcí? Moderní, funkční interiéry, vzdušné dispozice, nové vybavení, které před Vámi nikdo nepoužíval? To vše zasazené v oblíbené lokalitě v širším centru Prahy.

Představuji Vám nabídku bytů po právě dokončené kompletní rekonstrukci, v klasicistním činžovním domě v Řehořové ulici, na Žižkově, na Praze 3. V místě vzdáleném několik minut chůzí od stanice metra a zastávek tramvají Hlavní nádraží, s vnitrostátními i mezinárodními linkami, s mnoha rozlehlými parky v okolí. Bonusem je zahrada, kterou mají obyvatelé domu k dispozici. 

 

BYTY

V domě je 12 nových bytů, většina s balkony, rozprostírají se vždy po 2 na jednotlivých 6 podlažích domu. Byty nejsou zařízeny nábytkem a ponechávají prostor pro Vaši představu o vlastním bydlení, oblíbené kusy nábytku, dekorace a osobní předměty. Unifikované jsou pouze designy kuchyní a koupelen, ovšem tak, že dovolují zařízení v různých stylech a vybízejí k osobitému dotažení. 

Vybavení každého bytu zahrnuje kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice, trouba, varná deska, digestoř), v koupelnách zrcadlo, topný žebřík a pračku. Na podlahách ložnic jsou dubové parkety, jinde praktická dlažba. Osvětlení dolaďuje interiéry a dodává jim útulnost a šmrnc.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytech jsou rozmístěny radiátory opatřené ovládající hlavicemi, v koupelně topný žebřík a v obývacím pokoji termostat. V každém bytě jsou instalována měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny.
 
Byty jsou určeny výhradně ke dlouhodobému pronájmu, krátkodobý pronájem nebude umožněn s ohledem na poklidné bydlení ostatních nájemců a charakter domu s nákladně obnovenými historickými prvky. 

 

LOKALITA

Řehořovu ulici najdete na svahu, odkud domy z protější strany ulice shlíží na spleť kolejí a šum vlaků, které se ztrácí v tunelu pod Vrchem Vítkov nebo přijíždí na nedaleké Hlavní či Masarykovo nádraží. Má unikátní polohu na pomezí několika městských částí Prahy 1, 2, 3 a 8, v pěším dosahu Vinohrad, Karlína a Nového Města. Všude je blízko, všechno je na dosah, obchody, kavárny, restaurace, školy, sídlí zde Vysoká škola ekonomická. Vyrostlo tady nové administrativní centrum Churchill a další se staví u Viktorky Žižkov.

U domu se můžete napojit na novou cyklostezku. Nebo se vydat do jednoho z blízkých parků na Vrchu Vítkov, do Riegrových sadů či přímo sousedící Rajské zahrady, kromě procházek nebo běhu můžete vyzkoušet venkovní posilovny, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, dětská hřiště či klidné zákoutí s jezírkem a vodopádem. To je jen krátký námět, co lze v okolí zažít, jistě si najdete svůj nejlepší způsob trávení volného času a zpestříte si příjemné bydlení. 

 

CENA

Nájemné se pohybuje od 15.900 Kč u bytu 2+kk, u bytů dispozic 3+kk začíná na částce 17.500 Kč, s balkony na 19.500 Kč. 

 

Zúčtovatelné poplatky činí 700 Kč na osobu (vodné, stočné, domovní služby) + teplo hrazené zálohově (vytápění, ohřev vody) + elektřina (převod na nájemce).

Vratná jistina se skládá ve výši jednoho nájemného.

 

ZAJÍMAVOST

Domovní znamení Panny Marie s malým Ježíškem v náručí bylo na sklonku předminulého století na přání zadavatele stavby umístěno nad vchod domu a mělo dle tehdejšího přesvědčení chránit budovu a její obyvatele. V současnosti se pod ním sejdeme a zahájíme návštěvu bytů, z nichž jeden se na dlouhou dobu může stát Vaším domovem. 


Kontaktujte mě pro více informací a sjednání termínu prohlídky.

 


 

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF