Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Světlý byt 2+kk, Havelská, Staré Město

 

   

Zrenovovaný byt 2+kk, 46 m2,

v domě po celkové rekonstrukci,

v Havelské ulici, na Starém Městě

 

PRONAJATO 

Popis nemovitosti

Představuji vám světlý, nový byt 2+kk, 46 m2, ve 2. patře nově zrenovovaného měšťanského domu s výtahem, na Starém Městě, na Praze 1, u Staroměstského náměstí. Několik staletí osídlená lokalita má silného genia loci, snoubí památky s luxusními obchody, širokým výběrem restaurací, kaváren a barů, s divadly, kostely a galeriemi. V docházkové vzdálenosti je stanice metra linky A a B, Můstek.

Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny (sprcha, umyvadlo, zrcadlo a topný žebřík), samostatné toalety, technické místnosti s přípojkou na pračku, je dále vybaven kuchyňskou linkou s veškerými spotřebiči (myčka, lednice, mrazák, varná deska, pečící trouba, digestoř). 

V interiérech, na společných chodbách i v bytě samotném, se podařilo obnovit původní vrstvy omítek a vznikla tak unikátní kombinace škrábaných omítek s těmi klasickými, což je charakteristický črt tohoto citlivě renovovaného domu. Historické prvky byly v maximální možné míře zachovány, doplněny moderními ladícími či kontrastními prvky, vše funguje v dokonalé symbióze a vytváří estetický zážitek. 

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytě jsou rozmístěny radiátory opatřené ovládající hlavicemi, termostat a instalována měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny.

Dům

Elegantní členitý dům patří k historickému dědictví hlavního města, jeho sklepy jsou románské, zdi renesanční a současná podoba klasicistní. Po tříleté nákladné rekonstrukci se představuje s novými moderními interiéry. Díky atypickému půdorysu nabízí rozmanitou škálu bytů různých tvarů a dispozic. Velkým lákadlem jsou vzdušné interiéry s vysokými stropy, působivé výhledy a veškeré vybavení je nové. 

Rekonstrukce je v poslední fázi, jsme blízko dokončení a je čas představit vám podobu jednotlivých bytů. Neváhejte dlouho s výběrem online, žádný byt není stejný, každý je jedinečný. Ráda vám osobně pomůžu se v jejich nabídce zorientovat a vybrat si pro vás ten nejlepší. Zahajujeme nabídku, je z čeho vybírat, byty však rychle mizí.

Cena

Nájemné činí 21.500 Kč + zúčtovatelné poplatky 3.225 Kč (teplo, vodné, stočné, domovní služby) + elektřina (převod na nájemce). Vratná jistina se skládá ve výši dvojnásobku měsíčního nájemného.

K nastěhování od 1.6.

 
Kontaktujte mě pro více informací a sjednání termínu prohlídky:

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF