Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Mimořádný půdní 2+kk, 122 m2, Staré Město

 

   

Půdní byt s efektní koupelnou,

oddělenou skleněnou stěnou od ložnice,

v Havelské ulici, na Starém Městě

 

Popis nemovitosti

Představuji vám unikátní půdní byt s ložnicí oddělenou od koupelny skleněnou stěnou, se vzdušným interiérem 122 m2, stropy kopírujícími tvar sedlové střechy a původními přiznanými trámy. Byt naleznete v 5. patře nově zrenovovaného měšťanského domu s výtahem, na Starém Městě, na Praze 1, u Staroměstského náměstí. Několik staletí osídlená lokalita má silného genia loci, snoubí památky s luxusními obchody, širokým výběrem restaurací, kaváren a barů, s divadly, kostely a galeriemi. V docházkové vzdálenosti je stanice metra linky A a B, Můstek.

Byt se skládá z předsíně, velkorysého rohového obývacího pokoje pozvolna propojeného s kuchyňským koutem, prostorné ložnice s efektivním průhledem přes skleněnou stěnu do koupelny, kde je volně stojící vana, sprchový kout, toaleta, umyvadlo, topný žebřík, v bytě je další uzavřená toaleta a technická místnost s přípojkou na pračku. Byt je dále vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (myčka, lednice, mrazák, varná deska, pečící trouba. digestoř) a klimatizačními jednotkami. Je to mimořádný prostor už tak nádherné půdy s rukopisem renomovaného architekta. 

V interiérech a na společných chodbách se podařilo odhalit původní zdivo a vrstvy omítek. Historické prvky byly v maximální možné míře zachovány, doplněny moderními ladícími či kontrastními prvky, vše funguje v dokonalé symbióze a vytváří estetický zážitek. 

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytě jsou rozmístěny radiátory opatřené ovládající hlavicemi, termostat a instalována měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny.

Dům

Elegantní členitý dům patří k historickému dědictví hlavního města, jeho sklepy jsou románské, zdi renesanční a současná podoba klasicistní. Po tříleté nákladné rekonstrukci se představuje s novými interiéry. Díky atypickému půdorysu nabízí rozmanitou škálu bytů různých tvarů a dispozic. Velkým lákadlem jsou vzdušné interiéry s vysokými stropy, působivé výhledy a veškeré vybavení je nové. 

Rekonstrukce je v poslední fázi, jsme blízko dokončení a je čas představit vám podobu jednotlivých bytů. Neváhejte dlouho s výběrem online, žádný byt není stejný, každý je jedinečný. Ráda vám osobně pomůžu se v jejich nabídce zorientovat a vybrat si pro vás ten nejlepší. Zahajujeme nabídku, je z čeho vybírat, byty však rychle mizí.

Cena

Nájemné činí 70.000 Kč + zúčtovatelné poplatky 10.500 Kč (teplo, vodné, stočné, domovní služby) + elektřina (převod na nájemce). Vratná jistina se skládá ve výši dvojnásobku měsíčního nájemného.

K nastěhování od 1.7.

 
Kontaktujte mě pro více informací a sjednání termínu prohlídky:

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF