Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Půdní byt 3+kk, ateliérová okna, Staré Město

 

   

Půdní byt s ateliérovými okny,

s výhledy na střechy a kostelní věže,

v Havelské ulici, na Starém Městě

 

PRONAJATO 

Popis nemovitosti

Představuji vám moderní půdní byt 3+kk, který má vzdušný interiér 112 m2, ateliérová a střešní okna, otevřené výhledy na staroměstské střechy a kostelní věže. Byt naleznete ve 4. patře nově zrenovovaného měšťanského domu s výtahem, na Starém Městě, na Praze 1, u Staroměstského náměstí. Několik staletí osídlená lokalita má silného genia loci, snoubí památky s luxusními obchody, širokým výběrem restaurací, kaváren a barů, s divadly, kostely a galeriemi. V docházkové vzdálenosti je stanice metra linky A a B, Můstek.

Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem odcloněným komínovou zdí, dvou ložnic (jedna menší, jež může sloužit jako pracovna nebo dětský pokoj), koupelny (sprchový kout, toaleta, umyvadlo, topný žebřík). Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (myčka, lednice, mrazák, varná deska, pečící trouba. digestoř). V každé z ložnic jsou vestavěné skříně, v každém z pokojů klimatizace. Unikátní podkrovní prostor umocňují dřevěné trámy, vysoké stropy a přiznané cihly. 

V interiérech a na společných chodbách se podařilo odhalit původní zdivo a vrstvy omítek. Historické prvky byly v maximální možné míře zachovány, doplněny moderními ladícími či kontrastními prvky, vše funguje v dokonalé symbióze a vytváří estetický zážitek. 

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytě jsou rozmístěny radiátory opatřené ovládající hlavicemi, termostat a instalována měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny. 

Dům

Elegantní členitý dům patří k historickému dědictví hlavního města, jeho sklepy jsou románské, zdi renesanční a současná podoba klasicistní. Po tříleté nákladné rekonstrukci se představuje s novými interiéry. Díky atypickému půdorysu nabízí rozmanitou škálu bytů různých tvarů a dispozic. Velkým lákadlem jsou vzdušné interiéry s vysokými stropy, působivé výhledy a veškeré vybavení je nové. 

Rekonstrukce je v poslední fázi, jsme blízko dokončení a je čas představit vám podobu jednotlivých bytů. Neváhejte dlouho s výběrem online, žádný byt není stejný, každý je jedinečný. Ráda vám osobně pomůžu se v jejich nabídce zorientovat a vybrat si pro vás ten nejlepší. Zahajujeme nabídku, je z čeho vybírat, byty však rychle mizí.

Cena

Nájemné činí 58.000 Kč + zúčtovatelné poplatky 8.700 Kč (teplo, vodné, stočné, domovní služby) + elektřina (převod na nájemce). Vratná jistina se skládá ve výši dvojnásobku měsíčního nájemného.

K nastěhování od 1.6.

 
Kontaktujte mě pro více informací a sjednání termínu prohlídky:

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF