Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 4+kk, 75 m2, s lodžií, po rekonstrukci

Hledáte pro svoji rodinu byt o ideální dispozici?

Ve výborném stavu, s prostornou lodžií,

 výhledy na nebe k pozorování západů slunce?

 

PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte pro sebe a svoji rodinu byt o ideální dispozici 4+kk, velikosti 75 m2, ve výborném stavu, v posledním patře domu, s prostornou lodžií s výhledy do krajiny a na západy slunce? Byt má všechny předpoklady vás nadchnout, neváhejte dlouho s reakcí, první prohlídky proběhnou 18. října.

Pro tuto chvíli, než byt navštívíte, mi dovolte stručný souhrn. Příjemným překvapením je praktická koncepce bytu, která byla vymyšlena pro potřeby a komfort mladé 4 členné rodiny. Byt má předsíň, 2 ložnice, mezi kterými je prakticky umístěna šatna/pracovna (rodiče ocení), koupelna je s vanou, toaleta samostatná a jako poslední prostor, který se vám otvírá pohledem do oblak přes lodžii je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Kuchyňská linka ve tvaru "U" obsahuje vestavby veškerých spotřebičů. Obývací pokoj je rodinným centrem bytu, od první ranní kávy, společných snídaní, přes hraní, vaření, zlobení, smích, až po západy slunce za obzor a sledování oblíbených filmů. 

Byt v Havířovské ulici je výhodně umístěn, vzdálen několik minut chůzí od nákupního a zábavního centra Letňany (obchody, služby, supermarket, restaurace, kino), Ice Areny, Aquacentra Lagoon, fitness centra, tělocvičny, sportovní haly a tenisových kurtů. Před domem se pohodlně parkuje, na jednu školku vidíte z bytu, další 3 najdete o pár desítek metrů dále spolu se 2 základními školami a několika dětskými hřišti. Zastávka autobusů je frekventovaná, čekání na spoj je krátké a během 5 minut se dopravíte na stanici metra linky "C" Letňany. 

Při celkové rekonstrukci bytu před několika lety byly vyměněny veškeré rozvody, původní dispozice doznala změny na novou moderní s otevřenou kuchyní a lodžií s nezastřenými výhledy na volnou oblohu. Vše podlehlo rekonstrukci, podlahy, stěny, koupelna, toaleta, kuchyň dostala více místa, byla designována u Oresi a vybavena AEG spotřebiči, dále výčet pokračuje truhlařinou, dveřmi se zárubněmi, rozsáhlou pánskou a dámskou šatnou s pracovním koutem u okna, předsíní a takhle bychom mohli dlouho pokračovat. Zajímavostí, kterou nelze pominout, je izolace zvuková podlahová, doplněná tepelnou izolací stropů, vy nevíte o sousedech, oni neví o vás, v bytě je neustále příjemně a navíc je energeticky nenáročný. 

K bytu náleží sklep 2,5 m2, dobře zabezpečený, větraný a suchý.

Superlativy nebudeme šetřit ani nadále, byt je součástí skvěle fungujícího SVJ, je kompletně zrenovovaný (okna, fasáda, střecha, výtah, atd.), hospodaří aktuálně bez úvěrů, zpětně se vyplácejí přebytky. 

Cena je 7.450.000 Kč a v průběhu procesu koupě bytu je vám k dispozici naše zkušená advokátka. 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF