Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 4+kk, terasa, balkon, parking, sklep

 

Výborná volba velkého bytu pro rodinu 

115,7 m2 + terasa a balkon 37,12 m2

2 parkovací místa, sklep 5 m2

nadstandardní vybavení

 

PRODÁNO

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Tento byt je výjimečný, vysoce vyčnívá z nabídky komfortních nadstandarních bytů v Praze, ideálních pro rodinu. Můžete pokračovat čtením písemného souhrnu, přejít na virtuální prohlídku anebo porovnávat fotky bytu v zařízeném a nezařízeném stavu. 

Nebudu plýtvat slovy a zahrnu vás fakty: byt o dispozici 4+kk, velikosti 115,7 m2 + terasa a balkon celkově 37,12 m2, sklep 5 m2 a 2 parkovací stání v suterénu objektu jsou součástí prodeje, dále veškeré vybavení vyrobené na míru jako jsou vestavěné skříně na chodbě a v ložnici, posuvná stěna, kuchyňská linka na dvou stěnách, vybavená spotřebiči. Byt je připraven k prodeji ve výborném stavu. Dům, v jehož 4. patře byt naleznete, je součástí rezidenčního projektu zrealizovaného v roce 2015, obklopeného původní renovovanou zástavbou, v blízkosti Malešického parku, na Praze 10. 

Byt má velkorysou vnitřní podlahovou plochu zároveň i mimořádně velký venkovní prostor, kde lze dokonce reálně uvažovat o zasklení a tím využívání další významné plochy celoročně. Soukromá terasa kopíruje tvar trojúhelníkového cípu domu, díky tomu na ní dopadají sluneční paprsky ze 3 světových stran, ve kteroukoliv denní dobu na ní najdete místo zalité sluncem. Poskytuje příjemný prostor pro relaxaci s výhledem na západy slunce a do vzdálené krajiny. Navíc je krytá, nemusíte se obávat deště. 

Byt je ideálně rozvržen, disponuje 3 ložnicemi, kuchyní, která přechází do obývacího pokoje, centra bytu, dále 2 koupelnami, další samostatnou toaletou a komorou. Každý z pokojů je osazený francouzskými okny, která vytváří přirozené propojení vnitřního prostoru s exteriéry na balkoně a terase. Sociální zázemí je rovněž ideálně řešeno, můžete využívat vanu, sprchu, 2 toalety, je zde prostor pro pračku a sušičku i pro věci na uskladnění v bytě (v komoře) nebo mimo byt (ve sklepě). 

Dům je součástí menšího bytového komplexu s udržovanou zelení. Najdete tu vše potřebné, dobře zásobený supermarket Lidl, specializované prodejny potravin, kavárny a restaurace, školku, dětské hřiště, mateřské a dětské centrum, fitness, salony krásy, polikliniku, lékárnu atd. Na procházky a hraní s dětmi si určitě oblíbíte blízký Malešický park. O zabezpečení, vzhled domu a jeho okolí se stará správa domu. PENB třídy C. 

Vaše návštěvy mohou pohodlně parkovat na ulici před domem, pokud vaše 2 parkovací místa v tu chvíli obsadíte. Zastávka autobusů poblíž domu je frekventovaná, čekání na spoj je krátké a během 6 minut se dopravíte na stanici metra linky "A" Želivského. 

Cena je 15.900.000 Kč a v průběhu procesu koupě bytu je vám k dispozici zkušená advokátka.

3D scan

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF