Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej činžovního domu se stavebním povolením

15 nových bytů

stavební povolení na 6 dalších bytů 

8 parkovacích míst

roční výnos až 3,6 mil. Kč

 

PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

DUM 

Představuji Vám prvorepublikový činžovní dům s průjezdem do dvora, v ulici Kovářská, Praha 9 - Libeň. 

V domě je 15 nových bytů (cca 460 m2 pronajímatelné plochy). V současnosti je vydáno stavební povolení na rozšíření domu o 6 bytových jednotek (cca 357 m2 pronajímatelné plochy). Projekt počítá s půdní vestavbou 3 mezonetových bytů o dispozicích 2+kk s terasami, výtahem, a dvorní přístavbou. Ve dvorním objektu bude studio 1+kk, byt 2+kk s terasou a byt 3+kk s terasou a 8 parkovacích míst. Odhad investice na rozšíření je do 12 mil. Kč. Celková pronajímatelná budoucí plocha tedy bude činit cca 842 m2.
 
Majitelé se rozhodli zahájit, na základě platného stavebního povolení, výstavbu 3 půdní jednotek dle projektové dokumentace a celý dům pronajmout. Tím vznikce 18 bytových jednotek k pronájmu. 
 

STANDARDY

Nové jsou kompletní rozvody vody, silnoproudu, kanalizace, slaboproudu (UPC, kamery, zvonky, kamerový systém), požární hydranty. Nové dlažby ve společných prostorech, vstupní dveře do bytů od českého výrobce Masonite, omítky a výmalba. Nová okna, směrem do ulice dřevěná eurookna a do dvora plastová, obojí s izolačními trojskly od společnosti Okna.eu. V  bytech jsou vybavené koupelny se sprchovým koutem o rozměrech 100x80 anebo 120x80 z litého mramoru, který je vybaven termostatickou hlavicí s hlavovou sprchou. WC značky VilleroyBoch s podomítkovým systémem německé společnosti TECE, umyvadlo se skříňkou a podsvíceným zrcadlem.

 
LOKALITA

Činžovní dům se nachází pár kroků od metra linky "B", stanice Českomoravská, v sousedství O2 Areny stojí obchodní centrum Galerie Harfa, u stanice metra Vysočanská další obchodní centrum Galerie Fénix a Úřad Městské části Prahy 9. Výborná dopravní dostupnost do centra a občanská vybavenost (poliklinika, škola, školka, pošta, divadlo, restaurace, kavárny, pekárny, fitness centra). Bohatá zeleň Vás čeká v parku kolem řeky Rokytky, nabízí dlouhé procházky kolem jejích přítoků a rybníků, zrevitalizovaným chráněným územím s cyklostezkou, inline dráhou a fitness stezkou. Původně vinařská oblast Libně a Vysočan, kam se jezdívalo za přírodou, doznala rozvojem průmyslu na přelomu 19. a 20. století značných změn. V současnosti se cenná lokalita navrací do souladu s přírodou, za podpory významných investic nahrazuje opuštěné areály moderní rezidenční výstavba a sportovní komplexy. Vzhledem k rychle rostoucí úrovni této čtvrti se jedná o kvalitní investici se zajímavým potenciálem a dobrým výnosem. 

 

CENA

59.500.000 Kč, prodej bude realizován formou prodeje společnosti vlastnící tuto nemovitost.
 
Předpokládaný roční výnos u dlouhodobých pronájmů je 3.600.000 Kč.

 

Ráda Vás přivítám u nás v kanceláři, sdělím veškeré detaily a seznámím s vlastníkem anebo se sejdeme přímo na místě stavby, je to na Vás, kontaktujte mě.

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF