Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1, 2. patro, v Lublaňské ulici

 

Toužíte bydlet u Náměstí Míru a Grébovky? 

V domě po rekonstrukci s působivými interiéry?

V bytě po rekonstrukci, kde je vše nové? 

 

PRONAJATO

 

Popis nemovitosti

DUM

Uvítají Vás krásné vnitřní prostory zrekonstruovaného historického domu na Vinohradech, v Lublaňské ulici, na Praze 2, Nové Město. Budova je po celkové rekonstrukci. Centrálním prvkem je schodiště s původním zdobným zábradlím. Výtah zastavuje přímo na patře. 

 

BYT

Byt je prostorný, o velikosti 89 m2 a dispozici 3+1, nachází se ve 2. patře. Kouzlo velkorysých vinohradských bytů umocňuje dlouhá hala a vysoké stropy. 

Byt je po celkové rekonstrukci, působí útulně a má všechny předpoklady naplnit sen o vkusném bydlení. Skládá se z haly, 3 pokojů (jeden je průchozí), kuchyně s kuchyňskou linkou a spotřebiči, 2 koupelen a další samostatné toalety. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. V pokojích je dubová parketová podlaha s lakem v barvě medu. Bezpečnostní dveře ve stylu původních historických dveří. 

 

LOKALITA

Dům se nachází v blízkosti rozlehlého parku Grébovka s viničními tratěmi, kde se pěstuje vinná réva, s oblíbeným Pavilonem a Viničním altánem, také je nedaleko Folimanky s bohatou nabídkou sportovních aktivit. Lokalita Prahy 2, na pomezí Nového Města, Královských Vinohrad a Nuslí, je velmi žádaná. Skvělé dopravní propojení do všech částí Prahy, na metro se dostanete během několika minut chůzí a můžete si vybrat, kterou linku zvolíte, stanice metra linky "A" Náměstí Míru a "C" I. P. Pavlova jsou vzdálené pár kroků, linka "B" na Karlově náměstí pak 2 zastávky tramvají. Na I.P. Pavlova probíhají farmářské trhy a v období adventu před kostelem sv. Ludmily na náměstí Míru jsou pořádány krásné vánoční trhy. 

 

CENA

Nájemné 27.000 Kč + poplatky 700 Kč na osobu + el. a plyn si nájemce převede na sebe. Vratná jistina ve výši dvojnásobku měsíčního nájemného. 

 

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF