Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, 3. patro, v Lublaňské ulici

 

Toužíte bydlet u Náměstí Míru a Grébovky? 

V domě po rekonstrukci s působivými interiéry?

V krásném, perfektně řešeném bytě? 

  

 

Popis nemovitosti

Po vstupu do dveří domu Vás uvítají působivé vnitřní prostory s nově obnovenými historickými prvky, na první pohled vás upoutá schodiště s původním zdobným zábradlím. Nastoupíte do moderního výtahu, který zastavuje přímo na patře. 

Ve 3. patře se nachází byt 2+kk, jehož podlahová plocha 40 m2 je plně prakticky využita, byt poskytuje dostatek místa a vzdušné pokoje. Umístění bytu ve vyšším patře zajišťuje světlost, vysoké stropy podtrhují dojem prostoru. 

Byt je po celkové rekonstrukci, působí útulně a má všechny předpoklady naplnit sen o vkusném bydlení pro jednotlivce nebo pár na Vinohradech. Byt se skládá z předsíně a chodby, kam lze umístit šatní skříň a botník, dále z obývacího pokoje s kuchyňským koutem vybaveného spotřebiči (lednice, mrazák, trouba, varná deska, digestoř), ložnice, koupelny (toaleta, umyvadlo, bidet a sprchový kout). Ohřev vody zajišťuje el. bojler (umístěn spolu s pračkou ve skříni v předsíni), topení je také elektrické. V pokojích je dubová parketová podlaha s lakem v barvě medu. Bezpečnostní dveře zachovávají styl původních historických dveří. Na fotografiích je umístěn velký stůl, který není součástí pronájmu. 

Dům se nachází v blízkosti rozlehlého parku Grébovka s viničními tratěmi, kde se pěstuje vinná réva, s oblíbeným Pavilonem a Viničním altánem, také je nedaleko Folimanky s bohatou nabídkou sportovních aktivit. Lokalita Prahy 2, na pomezí Nového Města, Královských Vinohrad a Nuslí, je velmi žádaná. Skvělé dopravní propojení do všech částí Prahy, na metro se dostanete během několika minut chůzí a můžete si vybrat, kterou linku zvolíte, stanice metra linky "A" Náměstí Míru a "C" I. P. Pavlova jsou vzdálené pár kroků, linka "B" na Karlově náměstí pak 2 zastávky tramvají. Na I.P. Pavlova probíhají farmářské trhy a v období adventu před kostelem sv. Ludmily na náměstí Míru jsou pořádány krásné vánoční trhy. 

Nájemné 17.900 Kč + poplatky 1.000 Kč/os. + elektřinu si převádíte na sebe. Vratná jistina ve výši dvou měsíčních plateb. 

 

PRONAJATO 

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF