Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1, 3. patro, v Lublaňské ulici

 

Toužíte bydlet u Náměstí Míru a Grébovky? 

V domě po rekonstrukci s působivými interiéry? 

 

PRONAJATO

 

 

 

Popis nemovitosti

DUM

Uvítají Vás krásné vnitřní prostory zrekonstruovaného historického domu na Vinohradech, v Lublaňské ulici, na Praze 2, Nové Město. Budova je po celkové rekonstrukci. Centrální schodiště rohového domu s původním zdobným zábradlím je velmi působivé. Výtah zastavuje přímo na patře. 

 

BYT

Byt je prostorný, o velikosti 76,4 m2 a dispozici 2+1, nachází se ve 3. patře. Kouzlo velkorysých vinohradských bytů umocňuje dlouhá hala a vysoké stropy. Byt je ve stavu po nedávné celkové rekonstrukci, působí útulně a má všechny předpoklady naplnit vaši představu o vkusném bydlení v reprezentativním domě na dobré adrese. Skládá se z haly, 2 pokojů (oba jsou neprůchozí, přístupné z haly), dále z kuchyně vybavené kuchyňskou linkou a spotřebiči (varná deska, pečící trouba, digestoř, lednice, mrazák), koupelny (sprchový kout, toaleta, umyvadlo, topný žebřík), další samostatné toalety a technické místnosti, kde je umístěna pračka a kotel na vytápění a ohřev vody. V pokojích je dubová parketová podlaha s lakem v barvě medu. Okna jsou orientována na dvě světové strany. Bezpečnostní dveře ve stylu původních historických dveří. 

 

LOKALITA

Dům se nachází v blízkosti rozlehlého parku Grébovka s viničními tratěmi, kde se pěstuje vinná réva, s oblíbeným Pavilonem a Viničním altánem, také je nedaleko Folimanky s bohatou nabídkou sportovních aktivit. Lokalita Prahy 2, na pomezí Nového Města, Královských Vinohrad a Nuslí, je velmi žádaná. Skvělé dopravní propojení do všech částí Prahy, na metro se dostanete během několika minut chůzí a můžete si vybrat, kterou linku zvolíte, stanice metra linky "A" Náměstí Míru a "C" I. P. Pavlova jsou vzdálené pár kroků, linka "B" na Karlově náměstí pak 2 zastávky tramvají. Na I.P. Pavlova probíhají farmářské trhy a v období adventu před kostelem sv. Ludmily na náměstí Míru jsou pořádány krásné vánoční trhy.

 

CENA 

Nájemné činí 23.900 Kč + poplatky 900 Kč/os. (vodné, stočné, domovní služby) + elektřinu a plyn si nájemce převede na sebe. Vratná jistina ve výši 2 nájmů.

Byt je volný od 18.8., bude připraven čistý, uklizený a nově vymalovaný.

 

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF