Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1, 5. patro, v Lublaňské ulici

 

Toužíte bydlet u Náměstí Míru a Grébovky? 

V domě po rekonstrukci s působivými interiéry?

V krásném, perfektně řešeném bytě? 

 

PRONAJATO

 

Popis nemovitosti

Uvítají Vás působivé prostory zrekonstruovaného domu v Lublaňské ulici, na Praze 2. Na první pohled vás upoutá schodiště s původním zdobným zábradlím. V domě je moderní výtah, který zastavuje přímo na patře. 

Byt 3+1 má výbornou praktickou dispozici se 2 od sebe vzdálenými ložnicemi, každá disponuje vlastní koupelnou. Celková velikost 94,5 m2 poskytuje spoustu místa a vzdušné pokoje. Umístění bytu v 5. patře zajišťuje světlost a pohledy na oblohu. Dům je rohový a tento byt kopíruje jeho rohový půdorys, což je další z mnoha kladů. 

Byt je po celkové rekonstrukci, působí příjemně útulně a má všechny předpoklady naplnit sen o vkusném bydlení pro rodinu. Skládá se z haly, 3 pokojů (jeden je obývací, průchozí), kuchyně s kuchyňskou linkou vybavenou spotřebiči, 2 koupelen a úklidové technické komory, kde je umístěna pračka. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. V pokojích je dubová parketová podlaha s lakem v barvě medu. Bezpečnostní dveře ve stylu původních historických dveří. 

Dům se nachází v blízkosti rozlehlého parku Grébovka s viničními tratěmi, kde se pěstuje vinná réva, s oblíbeným Pavilonem a Viničním altánem, také je nedaleko Folimanky s bohatou nabídkou sportovních aktivit. Lokalita Prahy 2, na pomezí Nového Města, Královských Vinohrad a Nuslí, je velmi žádaná. Skvělé dopravní propojení do všech částí Prahy, na metro se dostanete během několika minut chůzí a můžete si vybrat, kterou linku zvolíte, stanice metra linky "A" Náměstí Míru a "C" I. P. Pavlova jsou vzdálené pár kroků, linka "B" na Karlově náměstí pak 2 zastávky tramvají. Na I.P. Pavlova probíhají farmářské trhy a v období adventu před kostelem sv. Ludmily na náměstí Míru jsou pořádány krásné vánoční trhy. 

Nájemné 29.900 Kč + poplatky 700 Kč/os. + el. a plyn si převádíte na sebe. Vratná jistina ve výši dvou nájmů.

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF