Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem zařízené garsonky, Vinohrady

 

Toužíte bydlet u Náměstí Míru a Grébovky? 

V noblesním vinohradském domě 

s působivými interiéry?

 

PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

DUM

Uvítají Vás krásné vnitřní prostory zrekonstruovaného historického domu na Vinohradech, v Lublaňské ulici, na Praze 2, Nové Město. Budova je po celkové rekonstrukci. Centrální schodiště rohového domu s původním zdobným zábradlím je velmi působivé. Výtah zastavuje přímo na patře. 

 

BYT

Byt o velikosti 35 m2 a dispozici 1+kk, se nachází ve 2. patře. Kouzlo vinohradských bytů umocňují vysoké stropy, které i menším bytům dodávají příjemnou vzdušnost, světlo a prostor.  

Byt je po rekonstrukci, je částečně zařízený základním nábytkem, působí útulně a má všechny předpoklady naplnit vaši představu o bydlení v centru. Skládá se z velké místnosti (chytře členěné na odpočinkovou a obývací část), malé kuchyňky, předsíně a koupelny se sprchou a toaletou. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. V předsíni je vestavěná skříň. K dispozici je dvoupostel, jídelní stolek se židlemi a lednička. V bytě chybí pračka a není připravena přípojka na její zapojení. 

 

LOKALITA

Dům se nachází v blízkosti rozlehlého parku Grébovka s viničními tratěmi, kde se pěstuje vinná réva, s oblíbeným Pavilonem a Viničním altánem, také je nedaleko Folimanky s bohatou nabídkou sportovních aktivit. Lokalita Prahy 2, na pomezí Nového Města, Královských Vinohrad a Nuslí, je velmi žádaná. Skvělé dopravní propojení do všech částí Prahy, na metro se dostanete během několika minut chůzí a můžete si vybrat, kterou linku zvolíte, stanice metra linky "A" Náměstí Míru a "C" I. P. Pavlova jsou vzdálené pár kroků, linka "B" na Karlově náměstí pak 2 zastávky tramvají. Na I.P. Pavlova probíhají farmářské trhy a v období adventu před kostelem sv. Ludmily na náměstí Míru jsou pořádány krásné vánoční trhy. 

 

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF