Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem zařízené garsonky 39 m2, Zličín

 

Toužíte bydlet v novostavbě?

Ve skvěle řešeném bytě, kde najdete vše potřebné?

S parkováním před okny a metrem vzdáleným 5 minut?

 

VOLNÉ OD 1.3.

 

 

 

Popis nemovitosti

 

BYT

Byt o velikosti 39 m2 a dispozici 1+kk je skvěle dispozičně řešen, najdete v něm vše potřebné, prostornou šatnu, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, oddělený obývací kout a ve výklenku příjemný prostor na spaní, v kuchyni veškeré spotřebiče a v technické místnosti pračku. Byt se nachází v novostavbě, v 1. nadzemním podlaží, vysoko nad úrovní terénu, od chodníku dům odděluje široký pás zeleně. Dům je součástí udržovaného moderního komplexu novostaveb Metropole Zličín, na metro je to 5 minut pěšky nebo se můžete svézt 1 zastávku autobusem. Bezproblémově zaparkujete před domem. 

Byt se skládá z předsíně, šatny, koupelny, toalety, technické místnosti (kotel, pračka) a prostorné členité místnosti s kuchyňským koutem (lednice, mrazák, varná deska, digestoř, trouba). Kuchyň odděluje ostrůvek od jídelní a obývací části. Prostor na spaní na míru je ve vyvýšené části za sedačkou. Byt je celkově zařízen vč. vybavení kuchyně (talíře, skleničky, příbory, hrnce atd.)

CENA

Cena 11.900 Kč + poplatky 3.500 Kč (teplo, teplá voda, vodné, stočné, domovní služby) + elektřina se převádí na nájemce (cca 600 Kč).

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF