Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+kk, 104 m2, v Pivovarské ulici

   

 

celkově zrekonstruovaný dům i byt

moderní designové prvky

industriální vzhled balkonu

 

PRONAJATO

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Oceňujete půvab historických činžovních domů a zároveň obdivujete industriální vzhled?

Myslíte, že to nejde dohromady?

Naopak, výborně to spolu ladí po celkové přestavbě v jednom celku.

Ráda Vás o tom přesvědčím. 

 

V těchto dnech se dokončuje celková rekonstrukce domu v Pivovarské ulici, na Smíchově, na Praze 5, v oblíbené lokalitě v širším centru, u smíchovské náplavky a řeky, v místě vzdáleném několik minut chůzí od Anděla. Jedná se o komorní celek 7 bytů, umístěných vždy po 2 na patře, jeden o dispozici 2+kk, druhý 3+kk, s balkony vytvořenými překlenutím původních pavlačí, v posledním patře se rozprostírá jedinečný rozlehlý byt s atriem. Pojďte se nechat okouzlit výjimečností, funkčností a útulností. 

 

BYT

Světlý byt 3+kk, o ploše 104 m2 s balkonem 8 m2, najdete ve 3. patře s výtahem.
 
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 pokoje, jeden z nich se vstupem na balkon, chodba, koupelna (s vanou a sprchovým koutem, podlahové vytápění), další samostatná toaleta. Na podlahách místností jsou působivé dubové parkety. Kuchyňská linka je vybavená vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice s mrazákem, trouba, varná deska, digestoř). Vše je nové, dosud nikým nepoužívané. 

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytě jsou rozmístěny radiátory opatřené ovládající hlavicemi a termostat. Instalována  měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny. 
 
Designově pojaté původní pavlače v podobě stávajících privátních balkonů (poslední komponenty ve formě cortenových plechů evokujících opotřebovanost jsou ve výrobě, budou namontovány na oddělující příčky a budou z nich také vytvořeny květináče). Dalším detailem, který dotahuje výjimečnost projektu jsou originální prvky na stěnách, jež se podařilo vytvořit odhalením původních omítek. Každý detail je naprosto ojedinělý svými barvami, vrstvami, ornamenty starých válečků.
 
K bytu lze pronajmout velký sklep.
 
 

LOKALITA

Pivovarskou ulici definuje boční fasáda historické budovy Akciového pivovaru založeného v roce 1869, dnešního Staropramenu. Genius loci je vytvářen industriální architekturou evokující dělnický Smíchov, poklidnou atmosférou života kolem řeky, přes kterou se klene Výtoňský železniční most, jejích náplavek na obou březích spojených přívozem, výhledem na podolskou vodárnu, marinu a Vyšehrad, také je utvářen moderní podobou pulzujícího centra na křižovatce Anděl a na něj navazující vizí nové městské čtvrti Smíchov City a doplněn spletí kolejí a uklidňujícího šumu vlaků v dáli, které směřují na Smíchovské nádraží či z něj. Napojení na cyklostezky vedoucí z města představuje velký bonus při plánování volného času. Při cestách autem je výhodou blízký vjezd do Strahovského tunelu a Mrázovky.

Jaké jsou možnosti trávení volného času? U domu se můžete okamžitě napojit na cyklostezku podél břehů Vltavy a dále třeba Berounky a vybírat si další trasy podle složitosti terénu. Nebo se vydat do jednoho z blízkých parků, na obě náplavky nebo některý z vltavských ostrovů. Sportovních center je v okolí několik, ať už klubových či s jednorázovým vstupem, v blízkosti je bazén v Podolí či v Radlicích nebo populární Žluté lázně. V okolí naleznete množství výborných restaurací a kaváren, farmářské trhy, bohaté nákupní možnosti v centru Nový Smíchov.

 

CENA

Nájemné 21.000 Kč za byt v 1. patře, 21.500 Kč za byt ve 2. patře a 21.800 Kč za byt ve 3. patře.

Zúčtovatelné poplatky činí 750 Kč na osobu (zahrnují vodné, stočné, domovní služby) + záloha za teplo 2.200 Kč (zahrnuje vytápění a ohřev vody) + elektřina se převádí na nájemce

Vratná jistina se skládá ve výši 2 měsíčních plateb

 
Kontaktujte mě pro více informací a sjednání termínu prohlídky.

 


 

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF