Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem podkrovního bytu 4+kk, 159 m2, s patiem 16 m2

   

vysoké stropy

původní dřevěné trámy

moderní designové materiály 

obývací pokoj 52 m2 s proskleným patiem

 

VOLNÉ OD 10.12.

 

 

Popis nemovitosti

 

Oceňujete půvab historických činžovních domů a zároveň obdivujete industriální vzhled?

Myslíte, že to nejde dohromady?

Naopak, výborně to spolu ladí po celkové přestavbě v jednom celku.

Ráda Vás o tom přesvědčím. 

 

Nově zrekonstruovaný dům v Pivovarské ulici, na Smíchově, na Praze 5, v oblíbené lokalitě v širším centru, u smíchovské náplavky a řeky, v místě vzdáleném několik minut chůzí od Anděla. Jedná se o komorní celek 7 bytů, umístěných vždy po 2 na patře, s balkony vytvořenými překlenutím původních pavlačí, v posledním patře se rozprostírá jedinečný rozlehlý byt s atriem. Pojďte se nechat okouzlit výjimečností, funkčností a útulností. 

 

BYT

Unikátní, velkorysý byt 4+kk, o ploše 159 m2 s patiem 16 m2, se rozprostírá po celém 4. patře, přístupném soukromým výstupem z výtahu. 
 
Vysoké stropy, střešní okna, přiznané trámy, obývací pokoj 52 m2 s kuchyní a vstupem na prosklené patio. 3 ložnice, 2 koupelny, jedna se sprchou, druhá s vanou, podlahové vytápění, další samostatná toaleta. Na podlahách místností jsou působivé dubové parkety. Kuchyňská linka je vybavená vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice s mrazákem, trouba, varná deska, digestoř). 

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytě jsou rozmístěny radiátory opatřené ovládající hlavicemi a termostat. Instalována  měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny. 
 
K bytu náleží velký sklep.
 

LOKALITA

Pivovarskou ulici definuje boční fasáda historické budovy Akciového pivovaru založeného v roce 1869, dnešního Staropramenu. Genius loci je vytvářen industriální architekturou evokující dělnický Smíchov, poklidnou atmosférou života kolem řeky, přes kterou se klene Výtoňský železniční most, jejích náplavek na obou březích spojených přívozem, výhledem na podolskou vodárnu, marinu a Vyšehrad, také je utvářen moderní podobou pulzujícího centra na křižovatce Anděl a na něj navazující vizí nové městské čtvrti Smíchov City a doplněn spletí kolejí a uklidňujícího šumu vlaků v dáli, které směřují na Smíchovské nádraží či z něj. Napojení na cyklostezky vedoucí z města představuje velký bonus při plánování volného času. Při cestách autem je výhodou blízký vjezd do Strah,ovského tunelu a Mrázovky.

Jaké jsou možnosti trávení volného času? U domu se můžete okamžitě napojit na cyklostezku podél břehů Vltavy a dále třeba Berounky a vybírat si další trasy podle složitosti terénu. Nebo se vydat do jednoho z blízkých parků, na obě náplavky nebo některý z vltavských ostrovů. Sportovních center je v okolí několik, ať už klubových či s jednorázovým vstupem, v blízkosti je bazén v Podolí či v Radlicích nebo populární Žluté lázně. V okolí naleznete množství výborných restaurací a kaváren, farmářské trhy, bohaté nákupní možnosti v centru Nový Smíchov.

 

CENA

Nájemné 49.000 Kč.

Zálohy na služby 9.500 Kč (vytápění bytu a ohřev vody) + elektřina se převádí na nájemce.

Vratná jistina se skládá ve výši 2 měsíčních plateb.

V ceně nájmu je zahrnuto využívání sklepa.

 
Kontaktujte mě pro více informací a sjednání termínu prohlídky.

 


 

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF