Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kanceláře, 134 m2, celé 1. patro, Smíchov

   

špičková architektura

2 roky po výstavbě

moderní designové materiály 

vysoký uživatelský standard

 

PRONAJATO

 

 

 

Popis nemovitosti

 
Dvoupodlažní novostavba se 2 kancelářemi,
umístěná ve vnitrobloku a odcloněná od ulice hlavní historickou budovou,
přináší vysoký komfort, klid a soukromí.
 
Punc výjimečnosti umocňuje
jedinečné architektonické řešení navazující na industriální vzhled okolí. 
 

 

Budova se nachází v Pivovarské ulici, na Smíchově, na Praze 5, v oblíbené lokalitě v širším centru, u smíchovské náplavky a řeky, v místě vzdáleném několik minut chůzí od Anděla. Jedná se o komorní celek pouhých 2 kanceláří, na každém patře jedna, který je doplněn souborem 7 bytů v hlavní historické budově, kde proběhla kompletní rekonstrukce. Vše je v tuto chvíli v nejvyšší kvalitě. Obě budovy jsou navrženy jako dva svébytné celky, mají pouze společný vjezd. 

 

KANCELÁŘ

Unikátní kancelář se rozprostírá na celém 1. patře, o ploše 134 m2, k dispozici je větraný sklad 20 m2 v 1. podzemním podlaží přístupný výtahem a 1 parkovací místo na dvoře. 
 
Prostor je rozčleněn na hlavní místnost, 4 další místnosti, kuchyňku a sociální zázemí. Kuchyňská linka je vybavená vestavěnými spotřebiči (myčka, trouba, mikrovlnka). K dispozici jsou 2 toalety a umývárna. Na podlahách místností jsou masivní dubové parkety, jinde lité teraco.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje kondenzační plynový kotel. TUV řízená cirkulace, větrání jednotkou s rekuperací.
 
Instalována měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny. 
 
 

LOKALITA

Pivovarskou ulici definuje boční fasáda historické budovy Akciového pivovaru založeného v roce 1869, dnešního Staropramenu. Genius loci je vytvářen industriální architekturou evokující dělnický Smíchov, poklidnou atmosférou života kolem řeky, přes kterou se klene Výtoňský železniční most, jejích náplavek na obou březích spojených přívozem, výhledem na podolskou vodárnu, marinu a Vyšehrad, také je utvářen moderní podobou pulzujícího centra na křižovatce Anděl a na něj navazující vizí nové městské čtvrti Smíchov City a doplněn spletí kolejí a uklidňujícího šumu vlaků v dáli, které směřují na Smíchovské nádraží či z něj. Napojení na cyklostezky vedoucí z města představuje velký bonus při plánování volného času. Při cestách autem je výhodou blízký vjezd do Strahovského tunelu a Mrázovky.

Pro Smíchov je typický dynamický vývoj. Kdysi klidné pražské předměstí s letními sídly zámožných Pražanů a zemědělskými usedlostmi se v průběhu druhé poloviny 19. století rychle přeměnilo na průmyslovou čtvrť. Strategická poloha poskytovala ideální podmínky pro rozvoj manufaktur a dílen, byla zřízena dráha, voda pro parní stroje byla přiváděna z blízké řeky, po řece se přiváželo dřevo a uhlí. Postupně v průběhu minulého století výroba utlumuje, jsou postaveny stanice metra, proražen Strahovský tunel a na přelomu tisíciletí zažívá Smíchov opět boom, Anděl se stává nejdynamičtěji rostoucím centrem Prahy, mizí rozsáhlý areál smíchovské vagónky a proluky po výstavbě metra ve prospěch administrativní výstavby a křižovatka dostává dnešní podobu definovanou kancelářskou budovou Zlatý Anděl od významného francouzského architekta Jeana Nouvela. Návazně ztrácejí svůj smysl i nákladové a skladové drážní areály, které jsou jako lukrativní rozsáhlé pozemky vnitřní Prahy určeny k výstavbě nové soběstačné čtvrti Smíchov City, tím bude Smíchov určovat styl a tempo na dalších 15 let. Buďte jeho součástí. 

 

CENA

Nájemné 54.500 Kč

Zúčtovatelné poplatky činí 3.500 Kč (zahrnují vodné, stočné, domovní služby) + elektřina a plyn se převádí na nájemce

Vratná jistina se skládá ve výši 2 měsíčních plateb

V ceně nájmu je zahrnuto využívání skladu a parkovacího místa ve dvoře

 
Kontaktujte mě pro více informací a sjednání termínu prohlídky.

 


 

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF