Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1, 86 m2, na Janáčkově nábřeží

 

 

Toužíte bydlet na vltavském nábřeží?

V domě s historickými interiéry?

V bytě v nejvyšším patře? 

 

PRONAJATO

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Máte rádi atmosféru kolem břehů řeky Vltavy, příjemné procházky, pohledy na hladinu, pozorování lodí a provozu plavebních komor, výhledy na historická panoramata z náplavek, ostrovů a mostů? Můžete to mít každý den. A pokud se budete chtít projít do kopce, rozlehlé Kinského zahrady jsou nedaleko a můžete vyjít až na Petřín a dále k Hradu. 

Jak vypadá mezonetový byt na nábřeží? Má prostornou atypickou dispozici 2+1 s velkou halou a obývacím pokojem, velikost 86 m2, nachází se v 5. a 6. patře historického domu na klidném Janáčkově nábřeží, na Praze 5. K bytu je k dispozici parkovací stání umístěné ve dvoře domu a náleží k němu sklep. Byt je nezařízený a v tuto chvíli v něm probíhá rekonstrukce, která bude hotová koncem tohoto měsíce a byt bude připraven k dalšímu pronájmu od 1.10., více detailů vám ráda sdělím. Byt se skládá z předsíně, prostorné haly se schodištěm (vedoucím do horního patra s ložnicí), vestavěnými skříněmi a vstupy do velkorysého obývacího pokoje, koupelny a toalety, vedle obývacího pokoje je kuchyně vybavená spotřebiči (lednička s mrazákem, trouba, varná deska, digestoř, pračka). Výhledy z oken směřují do vnitrobloku. Dům je bez výtahu. Krásná, honosná lokalita vltavského nábřeží, řeky a přilehlých ostrovů s výbornou dopravní dostupností, nejbližší zastávka tramvají je Arbesovo náměstí, odkud se můžete přiblížit na metro Anděl (linka"B") nebo Malostranská (linka "A"), vše je blízko. 

Nájemné 22.500 Kč + poplatky 800 Kč (vodné, stočné, domovní služby) + energie dle vlastní spotřeby (elektřinu a plyn si převedete na sebe).

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky, využijte telefonický nebo e-mailový kontakt. Těšíme se na vás.

 

Fotogalerie

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář