Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nebytového prostoru, se vstupem z ulice, Praha 3

 Celkově zrenovovaný dům se zahradou

 v Řehořové ulici, na Žižkově

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

 

Oceňujete kouzlo a půvab pražských činžovních domů?

Jejich více než 100letou architekturu podpořenou zdařilou celkovou rekonstrukcí?

Zasazené v oblíbené lokalitě v širším centru Prahy?

 

Představuji Vám nabídku nebytového prostoru v Řehořové ulici, na Žižkově, několik minut chůzí od stanice metra a zastávek tramvají Hlavní nádraží. Bonusem je zahrada, kterou máte k dispozici. 

Nebytový prostor je víceúčelový, lze jej využít jako kancelář, obchod nebo třeba výdejnu. Najdete jej v polosuterénu domu po celkové rekonstrukci, která byla dokončena před 3 lety. Prostor je přístupný z ulice i z chodby domu. Na ploše 35 m2 využijete 2 na sebe navazující místnosti předělené chodbičkou (jedna místnost orientovaná do ulice, druhá do dvora), toaletu s umyvadlem (přístupnou ze zadní místnosti) a úklidovou místnost s výlevkou. Berte do úvahy, že stavební zásahy do prostor nebudou umožněny. Na podlaze je praktická dlažba. Vytápění a ohřev vody je centrální, v domě je nová kotelna a každý prostor v budově má vlastní měřidla spotřeby.


LOKALITA

Řehořovu ulici najdete na svahu, odkud domy z protější strany ulice shlíží na spleť kolejí a šum vlaků, které se ztrácí v tunelu pod Vrchem Vítkov nebo přijíždí na nedaleké Hlavní či Masarykovo nádraží. Má unikátní polohu na pomezí několika městských částí, v pěším dosahu Vinohrad, Karlína a Nového Města. Všude je blízko, všechno je na dosah, obchody, kavárny, restaurace, školy, sídlí zde Vysoká škola ekonomická. Vyrostlo tady nové administrativní centrum Churchill a další u Viktorky Žižkov. U domu se můžete napojit na novou cyklostezku. Nebo se vydat do jednoho z blízkých parků na Vrchu Vítkov nebo do Riegrových sadů či přímo sousedící Rajské zahrady. Ulice Řehořova je jednosměrná a velmi dobře se zde parkuje. 

 
 
CENA
 
Nájemné 12.000 Kč
 
Zúčtovatelné poplatky 700 Kč/os. (vodné, stočné, domovní služby) + teplo zálohově 900 Kč (vytápění a ohřev vody) + elektřina (převod na nájemce)
 
Vratná jistina i provize ve výši jedné měsíční platby.
 
Volné od 1.12., prostory jsou připraveny čisté a nově vymalované.

 

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF