Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového mezonetu 3+kk, 92 m2

Nové bydlení s balkonem 

v citlivě zrenovovaném domě na Žižkově

 

2 ložnice s ateliérovými okny

vysoké stropy vyplněné galerií

 

PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

 

Oceňujete kouzlo a půvab pražských činžovních domů?

Jejich více než 100letou architekturu podpořenou zdařilou celkovou rekonstrukcí?

Moderní, funkční interiéry, vzdušné dispozice, nové vybavení?

Zasazené v oblíbené lokalitě v širším centru Prahy?

 

Představuji Vám nabídku bytu v Řehořové ulici, na Žižkově, s mnoha parky v okolí, vzdálenou několik minut chůzí od stanice metra a zastávek tramvají Hlavní nádraží, s vnitrostátními i mezinárodními linkami. Bonusem je zahrada, kterou mají obyvatelé domu k dispozici. 

 

BYT

Světlý byt 3+kk, o velikosti 92,1 m2, s balkonem 1,9 m2 najdete v 5. patře s výtahem.

Dispozici tvoří vstupní chodba, velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, vstupem na balkon a na galerii 16,2 m2, 2 ložnice, koupelna s vanou, další samostatná toaleta a komora s pračkou. Obě ložnice mají nádherná velká ateliérová okna. Působivé prostory. Kuchyňská linka je vybavená vestavěnými spotřebiči (myčka, malá lednice, varná deska, pečící trouba, digestoř). Vše je nové, dosud neužívané. Na podlaze v ložnicích jsou nové dubové parkety, jinde praktická dlažba. Obývací pokoj je orientován do vnitrobloku na jih, obě ložnice do klidné, jednosměrné ulice na sever. 


LOKALITA

Řehořovu ulici najdete na svahu, odkud domy z protější strany ulice shlíží na spleť kolejí a šum vlaků, které se ztrácí v tunelu pod Vrchem Vítkov nebo přijíždí na nedaleké Hlavní či Masarykovo nádraží. Má unikátní polohu na pomezí několika městských částí, v pěším dosahu Vinohrad, Karlína a Nového Města. Všude je blízko, všechno je na dosah, obchody, kavárny, restaurace, školy, sídlí zde Vysoká škola ekonomická. Vyrostlo tady nové administrativní centrum Churchill a další se staví u Viktorky Žižkov. U domu se můžete napojit na novou cyklostezku. Nebo se vydat do jednoho z blízkých parků na Vrchu Vítkov nebo do Riegrových sadů či přímo sousedící Rajské zahrady, kromě procházek nebo běhu můžete vyzkoušet venkovní posilovny, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, dětská hřiště nebo klidné zákoutí s jezírkem a vodopádem. To je jen krátký námět, co tu lze zažít, jistě si najdete svůj nejlepší způsob trávení volného času a zpestříte si příjemné bydlení. 

 

CENA

Nájemné 24.900 Kč

Zúčtovatelné poplatky 700 Kč/os. (vodné, stočné, domovní služby) + teplo zálohově 1.500 Kč (vytápění, ohřev vody) + elektřina (převod na nájemce)

Vratná jistina ve výši jednoho nájemného


 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF