Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, 50 m2, s vlastním dvorkem 8 m2

 celkově zrenovovaný dům

se zahradou

dekorovaný domovním znamením

na Žižkově

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

 

Oceňujete kouzlo a půvab pražských činžovních domů?

Jejich více než 100letou architekturu podpořenou zdařilou celkovou rekonstrukcí?

Moderní, funkční interiéry, vzdušné dispozice, nové vybavení?

Zasazené v oblíbené lokalitě v širším centru Prahy?

 

Představuji Vám nabídku bytu v Řehořové ulici, na Žižkově, s mnoha parky v okolí, vzdálenou několik minut chůzí od stanice metra a zastávek tramvají Hlavní nádraží, s vnitrostátními i mezinárodními linkami. Bonusem je zahrada, kterou mají obyvatelé domu k dispozici. 

 

BYT

Nový byt 2+kk, o velikosti 50 m2, s privátním dvorkem 8 m2 a zděným výklenkem, najdete v 1. patře.

Dispozici tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na dvorek, ložnice a dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka vybavená vestavěnými spotřebiči (myčka, malá lednice, varná deska, pečící trouba, digestoř, pračka). Vše je nové, dosud nepoužívané. Na podlaze v ložnici jsou nové dubové parkety, jinde praktická dlažba. Obývací pokoj je orientován do vnitrobloku na jih, ložnice do klidné, jednosměrné ulice na sever.


LOKALITA

Řehořovu ulici najdete na svahu, odkud domy z protější strany ulice shlíží na spleť kolejí a šum vlaků, které se ztrácí v tunelu pod Vrchem Vítkov nebo přijíždí na nedaleké Hlavní či Masarykovo nádraží. Má unikátní polohu na pomezí několika městských částí, v pěším dosahu Vinohrad, Karlína a Nového Města. Všude je blízko, všechno je na dosah, obchody, kavárny, restaurace, školy, sídlí zde Vysoká škola ekonomická. Vyrostlo tady nové administrativní centrum Churchill a další se staví u Viktorky Žižkov. U domu se můžete napojit na novou cyklostezku. Nebo se vydat do jednoho z blízkých parků na Vrchu Vítkov nebo do Riegrových sadů či přímo sousedící Rajské zahrady, kromě procházek nebo běhu můžete vyzkoušet venkovní posilovny, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, dětská hřiště nebo klidné zákoutí s jezírkem a vodopádem. To je jen krátký námět, co tu lze zažít, jistě si najdete svůj nejlepší způsob trávení volného času a zpestříte si příjemné bydlení. 

 
 
CENA
 
Nájemné 15.900 Kč
 
Zúčtovatelné poplatky 700 Kč/os. (vodné, stočné, domovní služby) + teplo zálohově 900 Kč (vytápění a ohřev vody) + elektřina (převod na nájemce)
 
Vratná jistina ve výši jednoho nájemného

 

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF