Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem částečně zařízeného bytu 2+kk, 50 m2

 

 

 Prostorný, světlý byt v domě na metru,

za dobrou cenu

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Hledáte částečně zařízený byt 2+kk, o velikosti 50 m2, v dosahu metra, přírody i všeho, co k pohodlnému bydlení potřebujete? Byt umístěný ve vyšším patře, kde je dostatek světla? Neřešíte 4. patro bez výtahu?   

Pak máme pro Vás útulný byt v dobře spravovaném činžovním domě na Balabence, v pěší dostupnosti metra Českomoravská (linka "B"), O2 Areny a nákupního centra Galerie Harfa. Nedaleko parku v údolí řeky Rokytky s takřka lesní atmosférou a vltavského nábřeží. 

Samotný byt se skládá z haly (se sníženým stropem s úložným prostorem), pokoje s kuchyňským koutem, spíže, prostorné ložnice, koupelny (s vanou, umyvadlem, přípojkou na pračku), samostatné toalety. Kuchyňská linka je vybavena sporákem a myčkou. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Součástí pronájmu můžou zůstat i některé kusy nábytku, jako velká šatní skříň, skříně v předsíni, sedačka a konferenční stolek, další vybavení patří nájemci. Byt bude připraven k dalšímu pronájmu od 1.7. a je vhodný pro jednotlivce nebo pár.  

Nájemné 13.000 Kč + poplatky 600 Kč/os./měs. (vodné, stočné, domovní služby) + elektřinu a plyn si převedete na sebe. Vratná jistina se skládá ve výši jednoho nájemného.

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF