Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem zařízeného bytu 2+1, 46 m2, u náplavky

 

Toužíte bydlet u pražské náplavky,

pod Emauzy a Vyšehradem? 

 

PRONAJATO

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Toužíte bydlet u vltavského nábřeží, populární náplavky, pod Emauzy a Vyšehradem, v bytě, který má veškeré potřebné zařízení? Máme pro vás byt v Trojické ulici, která ústí na Rašínovo nábřeží, odkud se rozprostírá úchvatný výhled přes řeku na Pražský hrad, z druhé strany na ikonický železniční most, tenhle pohled se neokouká, ani když ho budete vídat denně, věřte mi. V letních měsících stačí vzít deku a rozprostřít ji na náplavce nebo si vyjít na Vyšehrad a pozorovat řeku a město z výšky. 

Vraťme se k bytu, jedná se o byt 2+1, 46 m2, který se nachází v 1. podlaží zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, v jednosměrné ulici na Novém Městě, na Praze 2. Byt je po drobné rekonstrukci, s vysokými stropy a původními historickými dveřmi, působí útulně a skládá se z haly, prostorného obývacího pokoje, kuchyňky, ložnice orientované do tichého vnitrobloku a koupelny (se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a bidetem). Vybavení z fotografií je součástí pronájmu. Kuchyňka je menší a je vybavena malou myčkou, varnou deskou a lednicí. Pračka s horním plněním je umístěna v technické místnosti. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Velmi žádaná rezidenční lokalita v blízkosti řeky Vltavy a mnoha parků, stanice metra Karlovo náměstí a zastávek tramvají Palackého náměstí 2 minuty chůzí od domu. 

Nájemné 16.500 Kč + zúčtovatelné poplatky 2.205 Kč za osobu a byt (zahrnuje vodné, stočné, domovní služby, za další osobu se pak připočítává 1.000 Kč) + elektřinu a plyn si převedete na sebe. Vhodné bydlení pro pár nebo jednotlivce. 

Vratná jistina se skládá ve výši jednoho nájemného.

 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF