Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk, 110 m2, s terasou 82 m2, Dejvice

Hledáte mimořádnou terasu 82 m2

s výhledy na Pražský hrad a pozorování západů slunce?

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Na pražské poměry zcela výjimečná velikost a umístění terasy, která náleží k bytu v 5. patře funkcionalistického domu v Dejvicích, na Praze 6, ve Václavkově ulici. Byt o dispozici 3+kk, podlahové ploše 110 m2, s lodžií 1,2 m2 a zmiňovanou terasou 82 m2, má unikátní genius loci, který podtrhují původní trámy v obývacím pokoji a doplňuje dobrá, variabilní dispozice. Přímé pohledy na Katedrálu svatého Víta máte také ze všech oken obývacího pokoje.

Říkáte si, co se dá na tak velké terase dělat? Patří sem všechna klišé, pozorovat západy slunce se skleničkou v ruce, zapomenout se pohledem na Katedrálu sv. Víta, nechat pomalu plynout čas, sledovat ubíhající oblaka nad hlavou, čechrat si vlasy vánkem, hostit velkou i komorní společnost rodiny a přátel, co napadá Vás? Terasa pamatuje otřesy tanků, které projížděly v srpnu 1968 Prahou, usínání dětí v kočárku, jejich první nesmělé krůčky na horolezeckých kšírách, zimní bruslení, stavění sněhuláků, jarní vysazování truhlíků, všechny grilovací sezóny a rodinné oslavy, archivuje sprejerské pokusy na komínových zdech. Jakou její budoucnost vidíte Vy?  

Vraťme se zpátky do interiéru bytu, který se skládá z obývacího pokoje s galerií a s přičleněným kuchyňským koutem, dále ze 2 ložnic, koupelny, samostatné toalety, lodžie a šatny. Terasa je umístěna přímo nad bytem. K bytu náleží sklep 2,1 m2. Parketová podlaha v místnostech. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Nová střešní okna v obývacím pokoji. Dům je v původním stavu, s novou střechou a novým dvorem (2019), bez výtahu (lze uvažovat o výstavbě).

V docházkové vzdálenosti jsou veškeré služby, stanice metra (linky "A") a zastávky tramvají Hradčanská, cesty autem urychluje nedaleký nájezd do tunelu Blanka, letiště je v pohodlné vzdálenosti.

Zpráva z technické inspekce bytu je k dispozici na vyžádání. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme třídu G. 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF