Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem garsonky 35 m2, Řepy

 

ve zrekonstruovaném domě

se zahradou

ve vilové čtvrti na Praze 6

 

PRONAJATO

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Rádi byste žili v útulně zrenovovaném domku se zahradou, ve vilové čtvrti?

Ideální je pro Vás prostorná, členitá garsonka?

Myslíte si, že to nelze skloubit? Vyvedu Vás z omylu. Můžete mít všechno.

 

Vaši pozornost jistě zaujme světlý byt 35 m2, který naleznete v dvoupodlažním domě o 4 bytových jednotkách, v Žalanského ulici, v klidné části Prahy 6 - Řepy. Byt se nachází v 1. patře a  skládá se z velkého členitého pokoje, který lze šikovně rozdělit na několik funkčních zón, kuchyňskou, jídelní, obývací a odpočinkovou. Koupelna s vanou, umyvadlem, toaletou a topným žebříkem. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (lednička, trouba, varná deska, digestoř, myčka, pračka). 

Dvoupodlažní dům prošel před 4 lety celkovou rekonstrukcí a vznikla nová přístavba. Garsonka se rozprostírá na celém 1. patře původního půdorysu domu, místnost je velmi vzdušná, díky oknům směřujícím do 3 světových stran a jemnému útulnému zkosení, které neomezuje praktičnost interiéru.

Dům je zasazen do příjemné rezidenční lokality na kraji města, nedaleko zastávky tramvají směřujících na Anděl a autobusů na Zličín. Klidná ulice, bezproblémové parkování před domem, 1 parkovací místo na pozemku. Zahrada s dokončenými terénními úpravami je určena k využití pro nájemce bytů. Chov zvířat v bytě ani na zahradě není s ohledem na ostatní nájemce povolen. 

Nájemné 10.000 Kč + poplatky a energie zálohově 2.500 Kč (elektřina, plyn, vodné, stočné domovní služby). Internet není zahrnut v ceně. 

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

775 110 033

monika@monikaholema.cz

www.monikaholema.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF