Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nový byt 3+kk, 78 m2, s balkonem, Opatovická

 

  

Moderní, funkční interiéry plné světla,

dům po kompletní rekonstrukci,

u Národního divadla

 

PRONAJATO

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Trváte na svých nárocích na kvalitu bydlení? 

Hledáte výjimečný byt s originálními prvky?

Vnímáte promyšlené dispozice, použité nadstandardní materiály, požadujete kvalitní vybavení? 

Chcete klidné místo v centru, kam nedolehne troubení aut, cinkání tramvají a turisté se tu ocitnou jen, když zabloudí?

Oslovuje vás kombinace obnovených historických prvků s novými, moderními, vzdušnými interiéry?

 

Představím vám nový byt 3+kk, ve 3. patře domu po celkové, nákladné rekonstrukci, o velikosti 77,6 m2, s balkonem 4,32 m2. Světlý byt se skládá z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny (se sprchovým koutem) a samostatné toalety. V bytě byly vytvořeny výseky původních vrstev omítek a vznikla tak unikátní kombinace škrábaných omítek s těmi klasickými, jednobarevnými, což je charakteristický rys tohoto projektu. Po vstupu do 120 let starého domu vás upoutá impozantní schodiště, nad nímž dominuje černý, kovový lustr. Historické prvky byly v maximální míře obnoveny, doplněny moderními ladícími či kontrastními prvky, vše funguje v dokonalé symbióze a vytváří estetický zážitek. 

 

BENEFITY PRO VÁS:

 

Vybavení: kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči značky Bosch (myčka, lednice, mrazák, trouba, varná deska, digestoř) a je dotažena praktickými organizéry, jako jsou příborníky nebo koše na tříděný odpad. Byt není zařízen nábytkem. Na podlahách jsou dubové parkety, v koupelnách antracitová dlažba ve tvaru včelích pláství, pod ní podlahové vytápění. Byt je vybaven bezpečnostními dveřmi. Výtah zastavuje vedle dveří do bytu.
 
Lokalita má silného genia loci, dům najdete v postranních uličkách za Národním divadlem, v docházkové vzdálenosti je nejen metro, tramvaje, ale i vltavské nábřeží s oblíbenou náplavkou. Parkování je možné v ulici nebo v garážích např. pod divadlem. V bezprostřední blízkosti najdete Palác Žofín, Tančící dům, výstavní síň Mánes. Ocitnete se v centru města, kde jsou všechna pražská ikonická místa a památky v dosahu.

Nájemné činí 32.500 Kč + zálohy na služby 5.400 Kč (zahrnují vytápění, ohřev vody, vodné, stočné a domovní služby) + elektřina (převod na nájemce).

Nabízíme další byty 3+kk, různých tvarů a velikostí, ceny začínají na 30.000 Kč. Přijďte si osobně vybrat ten, který vás více osloví, ráda vám pomůžu se v nabídce zorientovat.

 

INFORMACE A PROHLÍDKY:

 

Více informací o domě naleznete zde: Dům v Opatovické ulici

Video a fotografie shlédnete níže. 

 

Videoprohlídka

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF