Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytů v Opatovické ulici

  

Historický dům po rekonstrukci,

v klidných uličkách centra Prahy,

 nabízí moderní interiéry plné světla a 

jedinečné výhledy na panorama Pražského hradu

i zlatou střechu Národního divadla

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Představuji vám další z nově zrekonstruovaných činžovních domů, které otevíráme náročným klientům, budoucím nájemcům. Trváte na svých nárocích na kvalitu bydlení? Vnímáte promyšlené dispozice, použité nadstandardní materiály, požadujete kvalitní vybavení? Chcete klidné místo v centru, kam nedolehne troubení aut, cinkání tramvají a turisté se tu ocitnou jen, když zabloudí? Oslovuje vás kombinace obnovených historických prvků s novými, moderními, vzdušnými interiéry? Oceňujete působivé detaily v podobě originálních "obrazů" škrábaných omítek nebo bonus v podobě příjemně velkého balkonu? Prosím, přijměte pozvání. 

 

LOKALITA má silného genia loci, dům najdete v postranních uličkách za Národním divadlem, v docházkové vzdálenosti je nejen metro, tramvaje, ale i vltavské nábřeží s oblíbenou náplavkou. Parkování je možné v ulici nebo v garážích např. pod divadlem. V bezprostřední blízkosti najdete Palác Žofín, Tančící dům, výstavní síň Mánes, nejbližší nákupní možnosti zajišťuje shopping centrum Quadrium na Národní. Ocitnete se v centru města, kde jsou všechna pražská ikonická místa a památky v dosahu. 

 

BENEFITY PRO VÁS:

 

ORIGINALITA: V mnoha bytech byly vytvořeny výseky původních vrstev omítek a vznikla tak unikátní kombinace škrábaných omítek s těmi klasickými jednobarevnými, což je charakteristický rys tohoto projektu. Po vstupu do 120 let starého domu vás zaujme impozantní schodiště, nad nímž dominuje černý, kovový lustr. Historické prvky byly v maximální možné míře obnoveny, doplněny moderními ladícími či kontrastními prvky, vše funguje v dokonalé symbióze a vytváří estetický zážitek.
 

VYBAVENÍ zahrnuje kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči značky Bosch (myčka, lednice, mrazák, trouba, varná deska, digestoř). Vše dotaženo praktickými organizéry, jako jsou příborníky nebo koše na tříděný odpad. Linka má bílý povrch doplněný decentním dřevěným dekorem ladícím k dubovým parketám. Koupelny mají individuální dispozice, ve všech se jednotně prolíná dlažba ve tvaru včelích pláství v praktické antracitové barvě. 
 
 
BALKONY A TERASY směřují do vnitrobloku, kde vaše pohledy okamžitě přitáhne zlatá střecha Národního divadla a fotogenický pohled na Pražský hrad. Střešní terasy patří ke 2 největším bytům.
 
 
ENERGIE: Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel umístěný v suterénu budovy. V bytech je termostat a všechny radiátory jsou opatřené ovládacími hlavicemi. V koupelnách jsou topné žebříky a podlahové vytápění. V každém bytě jsou instalována měřidla na odečty individuální spotřeby vody, plynu a elektřiny.
 
 
ZÁRUKA KLIDU: Byty jsou určeny pouze k dlouhodobému bydlení, krátkodobý pronájem nebude umožněn s ohledem na ostatní nájemce a charakter domu s nákladně obnovenými historickými prvky.
 
 

BYTY: nabízíme celkem 17 nově zrekonstruovaných bytů 1+kk, 3+kk, 3+1, s balkony i bez, dva největší byty v posledním patře s překrásným trámovím a střešními terasami s výhledy na celé pražské panorama. 

 

CENY: Výše nájemného začíná už na 15.000 Kč u jednopokojových bytů. 

 

INFORMACE A PROHLÍDKY:

 

Přijďte si vybrat byt, který vás nejvíce osloví, ráda vám pomůžu se v nabídce zorientovat. Můžeme poskytnout vynikající reference na již dokončené projekty, smluvní garance a maximální množství informací.


 

Videoprohlídka

Kontakt

 Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF