Prodej bytu 2+1, 87 m2, v Lublaňské ulici

 

Toužíte bydlet u Náměstí Míru a Grébovky? 

V domě po rekonstrukci s působivými interiéry?

V bytě, který nabízí několik dispozičních variant? 

 

Popis nemovitosti

DUM

Uvítají Vás krásné vnitřní prostory zrekonstruovaného historického domu na Vinohradech, v Lublaňské ulici, na Praze 2, Nové Město. Dům je rohový, centrální schodiště s původním zdobným zábradlím je velkolepé a nástupy do výtahu jsou umístěny přímo na patře. Budova je po celkové rekonstrukci, energetická náročnost je ohodnocena třídou D.

 

BYT

Byt je prostorný 87 m2, je světlý díky umístění ve 4. patře a s dispozicí 2+1 umožňuje variabilitu přebudování na 3+kk. Šmrnc velkorysých vinohradských bytů umocňuje dlouhá hala. 

Byt je po nedávné částečné rekonstrukci, působí útulně a má všechny předpoklady naplnit sen o vkusném bydlení. Skládá se z haly, 2 velkých pokojů (jeden je průchozí), kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelny s toaletou, komory a další toalety. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. V pokojích je dubová parketová podlaha s lakem v barvě medu. Bezpečnostní dveře ve stylu původních historických dveří.

 

LOKALITA

Dům se nachází v blízkosti rozlehlého parku Grébovka s viničními tratěmi, kde se pěstuje vinná réva, s oblíbeným Pavilonem a Viničním altánem, také je nedaleko Folimanky s bohatou nabídkou sportovních aktivit. Lokalita Prahy 2, na pomezí Nového Města, Královských Vinohrad a Nuslí, je velmi žádaná. Skvělé dopravní propojení do všech částí Prahy, na metro se dostanete během několika minut chůzí a můžete si vybrat, kterou linku zvolíte, stanice metra linky "A" Náměstí Míru a "C" I. P. Pavlova jsou vzdálené pár kroků, linka "B" na Karlově náměstí pak 2 zastávky tramvají. Na I.P. Pavlova probíhají farmářské trhy a v období adventu před kostelem sv. Ludmily na náměstí Míru jsou pořádány krásné vánoční trhy. 

 

CENA

Cena 9.900.000 Kč zahrnuje služby realitní a advokátní kanceláře. 

 

 

Fotogalerie

Kontakt

Mgr. Monika Holemá

tel: 775 11 00 33

e-mail: monika@monikaholema.cz

 web: www.monikaholema.cz

 

 

Kontaktní formulář