14 let prodávám nemovitosti, nastavuji individuální obchodní strategie a odborně radím, jak maximalizovat zisk a eliminovat rizika.

Jsem absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Jsem realitní specialistka se zaměřením na prodej bytů a rodinných domů v Praze a okolí. To mi nebrání realizovat zakázky třeba v pohraničí či na Moravě, postupy ověřené vysokým konkurenčním prostředím hlavního města skvěle fungují po celé České republice. Věnuji se také problematice pronájmů, pokud to čas dovolí, a tím získávám aktualizované informace, cenné pro investory. Realitní trh se neustále mění a vyvíjí, podílím se na tom od roku 2007, sleduji trendy a vyhodnocuji budoucí směřování na základě široké škály faktů.

Klienti ode mě získají kompletní realitní servis a profesionální marketing vč. fotografií, videa, prezentace, 2D i 3D půdorysu, vizualizace, přeletů a snímků z dronu, inspekce nemovitosti atd. Veškerou smluvní dokumentaci vč. advokátní úschovy zajišťuje advokátní kancelář specializovaná na právo nemovitých věcí Mgr. Venduly Rosové, více naleznete na: https://www.akrosova.cz/

Svoje obchody dotahuji úspěšně a bezpečně do cíle, o své klienty se vždy poctivě postarám. Budu stát na Vaší straně jako dobrý vyjednavač. Většinu obchodů realizuji na základě několikaleté dlouhodobé spolupráce a doporučení svých spokojených klientů, jejich slova o mojí práci si můžete přečíst zde.

Pracuji v souladu se zákonem č. 39/2020 Sb., zákon o realitním zprostředkování.

Spolupracuji s ISHIHARA TRADING CO., s.r.o., realitní a obchodní společností specializující se na prodej činžovních domů a s NOWA Plus, s.r.o., rodinnou realitní a obchodní kanceláří působící na trhu 24 let. Najdete nás v kanceláři v Praze, na Vinohradech, v Sázavské 8. Ať potřebujete v realitách cokoliv, umíme to, už jsme to dělali a úspěšně to pro Vás zopakujeme. Není nic jednoduššího, domluvte si hned schůzku zde.

 

daniel-fazio-dzqeb43hfne-unsplash

Mgr. Monika Holemá
14
let zkušeností v oboru
1094
klientů
452
realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

ODBORNOST

Čerpejte z mých bohatých 14letých zkušeností na realitním trhu. Neustále se odborně vzdělávám a vyhledávám novinky. Vyslechnu si Vás, vyhodnotím data, připravím obchodní strategii, srozumitelně vysvětlím a o vše se postarám.

PROFESIONALITA

Prodejte svoji nemovitost s mojí pomocí, za nejvyšší možnou cenu, s využitím nejmodernějších technologií a špičkových služeb. Hledám cesty, jak naplnit Vaše představy. Překážky jsou pro mě výzvou, Vaše spokojenost mým motorem.

PŘÍNOS PRO KLIENTA

Chtějte maximum, ode mě ho dostanete. Mám tah na branku, umím prezentovat, jednat, nést zodpovědnost a zajistit bezpečné transakce. Zakládám si na poctivosti, spolehlivosti a dobrých vztazích.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení