V životě je třeba mít štěstí. To platí dvojnásob při hledání nového bydlení. I když narazíte na bydlení které splňuje vaše požadavky a odpovídá vašim představám, tím to nekončí. Nakonec, jako vždy, záleží na lidech. A pokud při této nelehké cestě se o Vás bude starat, doprovázet a radit paní Monika Holemá, budete v takovém případě mít, stejně jako já, velké štěstí. Její profesionalita, spolehlivost, ochota a osobní kouzlo Vás přesvědčí o tom, že jste nejen ve správných, ale v těch nejlepších rukou. Jsem si jistý, že do nového bydlení vkročíte s pocitem spokojenosti a nadšením a Vy víte, kdo za to “může“. Vřele děkuji Moniko!
Má osobní zkušenost s paní Monikou Holemou je velmi příkladná pro všechny ty, kteří se věnují prodeji, nákupu či pronájmu nemovitostí, stejně jako ona sama. Vždy jsem měla tu čest setkat se s Dámou na vysoké úrovni, kultivovanou, inteligentní, velice profesionální, elegantní až noblesní, slušnou, zkušenou a znalou dané problematiky, ale přitom nikdy nezapomínající na milý úsměv, smysl pro humor, lidskost, vstřícnost i pochopení. To vše by dle mého soudu měl mít výjimečný makléř, jakým ona bezesporu v mých očích a mysli je! Podtrhuji to slovo měl, neboť ne každému z nás je toto všechno dáno do vínku! Paní Holemá je dle mého úsudku přesně člověkem na svém místě a za to jí patří můj obrovský dík i obdiv!
Už jsou to skoro 4 měsíce, co bydlíme v našem novém bytě a ještě jsme vám nestihli poděkovat za vaše služby. Po 2 letech hledání našeho ideálního bydlení jsme si začínali myslet, že realitní business je jedna nepřehledná džungle bez pravidel a zákonů, a že je nemožné pořídit si byt poctivou cestou. Pak jsme ale natrefili na Vás a zjistili, že “dobří lidé ještě nevymřeli”. Chceme vám alespoň touto cestou poděkovat za váš vysoce profesionální přístup, otevřenost, ochotu a v neposlední řadě laskavost a lidskost. Moc si toho ceníme. V novém bytě se nám bydlí báječně, jsme moc spokojeni.
Spolupráce s realitní makléřkou, paní Monikou Holemou byla naprosto korektní a profesionální. Díky jejímu věcnému, ohleduplnému a zároveň lidskému přîstupu jsem měla po celou dobu jednání o prodeji bytu naprostou důvěru a podporu. Obě strany, my v pozici prodávajícího, tak i kupující, jsme díky její profesionalitě a loajalitě navázali přatelský vztah, který trvá doposud. Moniku Holemou jako realitní makléřku doporučuji všem, kteří mají zájem prodat či pronajmout svoji nemovitost. Jsem si jista, že budou v dobrých profesionálních a lidských rukách. Naše spolupráce trvá a doufám bude trvat stále.
Profesionál. S Mgr. Monikou Holemou jsem se setkal při prodeji prostor na pražských Vinohradech. Vždy výborně připravená, rychlé a flexibilní uvažování, ke klientovi korektní, trpělivá až laskavá. Můj dojem z jednání byl, že nemám vedle sebe jen erudovaného partnera, ale také přítele.
Kupa bytu je pre vacsinu ludi dost zasadna zivotna udalost a pre tych z nas, ktori sa v realitach nepohybujeme denne, moze vyvolat pocit neistoty, pochyby az stres. K tomu sa moze pridat aj podozrievavost suvisiaca s neznalostou zakonov, predajcu ci sprostredkovatela. Sam som vyberal ten spravny byt niekolko rokov a pocas toho videl dost bytov a maklerov. Vacsina z nich na mna posobila slusne a profesionalne. Pri mojom finalnom rozhodnuti som vsak okrem profesionality a spolahlivosti ocenil velmi privetivy a ukludnujuci sposob jednania, ktory pomohol v kolotoci vsetkych nutnych udalosti udrzat aj urcity ludsky rozmer. Tento dojem vo mne zanechala Monika Holema. Dobry priklad znameho porekadla, "Kdyz dva delaji totez, neni to totez." (Snad neprznim cestinu) A za to Vam rad este raz dakujem. ;-)
Jsem majitelka činžovního domu a v posledních letech spolupracuji s paní Monikou Holemou. Po předchozích negativních zkušenostech s jinými realitními makléři, kteří rychle pronajmuli byt komukoli jenom proto, aby získali provizi a já díky tomu vedu řadu soudních sporů, protože nájemník zaplatil jednou dvakrát a pak ne, slečna Monika mi ke každému zájemci přidá curriculum vitae a také potvrzení o solventnosti zájemce a nikoho mi nenutí, naopak, dá mi vybrat. Od té doby, co s ní spolupracuji, mám skvělé a bezproblémové nájemníky.
Naši spolupráci vystihují tři slova - spolehlivost, rychlost a profesionalita.
La nostra collaborazione con Monika Holema dura ormai da diversi anni e siamo molto soddisfatti dei servizi offerti e delle capacita´ comunicative e commerciali di Monika. Grazie a lei abbiamo affittato molti appartamenti di diversi palazzi appartenenti ai nostri clienti e Monika ha saputo trovare sempre clienti affidabili e seri. Abbiamo avuto la possibilita´ di confrontare i servizi e il lavoro di Monika con quello di altri agenti immobiliari e Monika ha ci sempre dato piu´ degli altri. Sicuramente possiamo affermare di poter affidare a Monika ad occhi chiusi gli immobili dei nostri clienti. / Český překlad: Naše spolupráce s Monikou Holemou trvá již několik let a velmi nás těší Moničiny služby, komunikace a obchodní schopnosti. Díky ní jsme pronajali mnoho bytů v různých budovách našich klientů a Monika vždy dokázala najít spolehlivé a seriózní zákazníky. Měli jsme možnost porovnat Moničiny služby a práci s ostatními realitními makléři a Monika vždy dělala víc než ostatní. Určitě můžeme říci, že Monice můžeme bezprostředně svěřit nemovitosti našich klientů.
Pro prodej svého domu jsem hledala profesionální pomoc s "člověčí" tváří. Někoho, kdo se v realitách pohybuje dlouho, ale jeho pohled nezasáhla provozní slepota klasických nafrněnců v realitních kancelářích. Na doporučení jsem kontaktovala Mgr. Holemou a směle mohu říci, že jsem v ní našla přesně to, co jsem potřebovala. Paní Holemá mi nabídla praktické rady pro přípravu nemovitosti k prodeji a nastavení ceny. Sama připravila precizní a cílenou inzerci, která nám přitáhla řadu prohlídek a, netrvalo dlouho, i kupce. Prodej proběhl v pořádku a rychle, včetně přípravy smluv, úschovy a dalších administrativních náležitosti. Jsem vděčná za tuto zkušenost a rozhodně doporučuji dál.
Spolupráce s paní Holemou byla a je vždy na vysoké odborné úrovni a mohu její služby jen doporučit.
Prostřednictvím Moniky Holemé jsme prodávali byt a až do této zkušenosti jsme nevěřili, že spolupráce s realitkou může být tak příjemná a přátelská. Navíc velká profesionalita a vždy maximální ochota vyřešit jakoukoli potíž. Vřele doporučujeme a pokud budeme v budoucnu potřebovat, určitě její pomoc opět vyhledáme.
S paní Monikou Holemou dlouhodobě spolupracuji při prodejích a pronájmech nemovitostí. Při spolupráci s ní určitě oceníte její profesionální přístup, odborné znalosti, vstřícnost a časovou flexibilitu. Všem kteří chtějí bezpečně prodat/koupit/pronajmout nemovitost za dobrou cenu a zároveň nemít žádné starosti vřele doporučuji svěřit se do rukou této realitní profesionálky.
Paní Monika nám pomohla s prodejem nemovitosti. Její profesionální přístup k nám, ale i ke kupujícím byl základem úspěchu. Bylo vidět, že v tomto oboru má mnoho zkušeností. Mohu jen doporučit.
Monika pro mě zajišťovala pronájem bytů v Praze. Její přístup byl vždy zcela profesionální. Je to velice milá, příjemná a empatická žena, která si jistě zaslouží, abyste vyzkoušeli úroveň jejich služeb. Z osobní zkušenosti vím, že budete naprosto spokojeni.
Služby Moniky Holemé naše rodina využivá již mnoho let pro pronájem všech bytových a nebytových prostor. Profesionální jednání, maximální spolehlivost a snaha najít řešení ke spokojenosti všech zúčastněných, to jsou vlastnosti, na které se klienti mohou vždy spolehnout.
Vzhledem k očekávánému přírůstku do rodiny jsme si při hledání většího bytu uvědomili, s jak citlivou komoditou nakládá realitní makléř. Byť podstatou jeho práce je prodat, přesto by měl v první řadě ctít potřeby kupujícího. Jde o nákup, který zásadně ovlivňuje kvalitu života celé rodiny. Monika Holema nám dokázala, že mezi takové realitní makléře patří. Mezi makléře, kteří Vám pravdivě nastíní klady i zápory vybraných nemovitostí. Za to jí patří velké poděkování, že jsme nakonec zvolili tu variantu, kde se nyní naše rodina cítí nanejvýš spokojena.
S Monikou jsem při pronájmech spolupracoval opakovaně a vždy úspěšně. Vždy mi vyšla vstříc a ušetřila mi mnoho času. Těším se, že budeme spolupracovat nadále.
Za svůj život jsem se stěhoval po Praze 8x a setkal se se spousty realitních makléřů, ale nikdy jsem nepotkal nikoho jako je Monika. Její osobní přístup, profesionalita, upřímnost a celková péče o klienta je nevyčíslitelná. Hlavně v době, kdy je těžké věřit všemu. Servis na 100% úrovni.
Moje zkušenosti s paní Monikou coby realitní makléřkou jsou jen pozitivní. Paní Monika je milá, příjemná, komunikativní, flexibilní. Jednání s ní na úrovni, vše zařídila k mé spokojenosti. Podpis smlouvy i předání bytu proběhlo taktéž podle plánu. Za mě palec nahoru a dík.
Paní makléřka odvedla 100% dokonalou práci. Od prvního dne to byla skvělá spolupráce. Vše proběhlo rychle, odborně, k mé spokojenosti. Z mé strany mohu jen doporučit.
Byl jsem moc spokojen s profesionálním přístupem a hlavně s urgentním vyřízením všeho potřebného ohledně pronájmu bytu. Vřele doporučuji.
Paní makléřka pochopila hned naší vizi budoucí provozovny a pomohla nám ji lépe naformulovat a nadchnout majitele nemovitosti, který pak souhlasil i se zásadnějšími stavebními zásahy.
Die Maklerin Frau Holema kümmert sich um unser Haus in Prag. Innerhalb kürzester Zeit hat sie Wohnungen vermietet und unterstützt uns bei Renovierung. Wir sind äusserst zufrieden mit der Arbeit von Frau Holema bzgl. Vermietung und Information um die Werterhaltung/Steigerung unseres Hauses in Prag. Sehr gute Arbeit.
S Monikou jsme spolupracovaly několik let. Já na straně pronajímatelů, ona na straně nájemců. Vždy jsme stály na opačných stranách pomyslné barikády. Ovšem na rozdíl od mnoha jiných makléřů, které jsem za svou 22 letou praxi potkala, Monika byla jiná. Za své klienty na té barikádě bojovala celým svým srdcem. Vždy jí na klientovi záleželo. A pro mě byla vždy čest se s ní na té barikádě utkat.
Monika Holemá je bezesporu jednou z nejlepších realitních makléřů, které jsem kdy ve svém profesním životě poznala. Hovořím zde především z pozice vlastníka. Avšak z dlouholetých zkušeností se spoluprací se slečnou Holemou již vím, i jaký má přístup ke klientům, kteří nemovitosti poptávají, a proto si dovoluji zhodnotit služby této vynikající makléřky i z této opačné pozice. Pakliže hledáte naprosto profesionální a bezproblémový, všestranně bezstarostný servis v oblasti realit, ať už poptáváte/nabízíte nemovitost k prodeji či k pronájmu, u slečny Holemé jste na té správné adrese. Zaručeně pro vás nalezne ideálního klienta. V jejích rukách si můžete být jisti, že se Vám dostane perfektního servisu na úrovni – vlídný, příjemný přístup, ochota a vstřícnost ve všem, Vaše požadavky elegantně propojí s možnostmi Vaší nemovitosti a situací na trhu a vystřihne vše Vám na míru, veškeré formality spojené s danou transakcí (jako jsou jednání s právníky, notáři, úřady, bankou apod.) vyřídí za vás nebo spolu s vámi, vše vám ochotně vysvětlí či pomůže zajistit správného odborného poradce,… zkrátka provede vás celým realitním procesem, který mnohdy bývá spíš jen přítěží a otravou, jako byste se vezli na peříčku až do cíle?. Moniku Holemou vřele doporučuji, byli jsme maximálně spokojeni.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení